Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zer Bostancı'da daire fiyatları 750 bin TL'den başlıyor

Bağdat Caddesi'ne 2 dakikalık yürüme mesafesinde konumlandırılan Zer Bostancı projesi hem yatırımcının hem de İstanbul'u doyasıya yaşamak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Anadolu yakasının gözde merkezlerinden Bostancı'da, Ceylan İnşaat imzasıyla yükselen Zer Bostancı projesinde daire satışları sürüyor. Zer Bostancı projesi sakinlerine şehir hayatından kopmadan doğayla başbaşa bir yaşam vadediyor. Ön talep toplama işlemlerinin devam ettiği Zer Bostancı'da daire fiyatları 750 bin TL'den başlıyor. Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde olan Zer Bostancı projesinde farklı büyüklükte 2+1 dairelere yer veriliyor.

Yüksek prim getirisiyle yatırımcıdan ilgi görüyor

Lokasyonu ile dikkat çeken Zer Bostancı projesinde 62 daire ve 2 ticari alan yer alıyor. Ulaşım arterlerinin de merkezinde yer alan proje konforlu ve ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açıyor. İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden birinde konumlandırılan Zer Bostancı, hem bu prestijli bölgede ulaşılabilir ev sahibi olmak isteyen aileler hem de kısa sürede kazanmak isteyen yatırımcılar için fırsat sunuyor.