Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zer Kartal'da fiyatlar 338 bin TL'den başlıyor

Ceylan İnşaat tarafından Kartal'da geliştirilen Zer Kartal projesinde fiyatlar 338 bin TL ile 759 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

İstanbul'un değeri hızla yükselen ilçelerinde hayata geçirdiği "Zer" markalı projeleriyle yatırımcısına yüksek standartlar bir yaşam ve prim fırsatı sunan Ceylan İnşaat, yeni projesi için rotasını Kartal'a çevirdi. Zer Kartal adı verilen yeni projenin lansman öncesi satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı.

Toplam 380 dairenin yer aldığı Zer Kartal projesi 5 bloktan meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı projede; teslimlere Aralık 2020'de başlanması planlanıyor. Firma bünyesinde vade farksız 36 ay taksit ve cazip faiz oranlarıyla 120 aya kadar vade imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen Zer Kartal'da 1+1 daireler 338 bin TL'den, 2+1 daireler 543 bin TL'den, 3+1 daireler ise 730 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor.

Metro istasyonuna yakınlığıyla dikkat çeken Zer Kartal tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülüyor. Konutların yanı sıra 4 bin 500 metrekarelik ticari ünitelerin de yer aldığı projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahası v kapalı otoparka yer veriliyor.