Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zer Kartal'da lansmana özel satışlar devam ediyor

Lansman fiyatlarıyla satışları devam eden Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım projesi Zer Kartal projesi yatırımcıdan büyük ilgi görmeye devam ediyor.

İstanbul Anadolu yakasının en hızlı gelişen lokasyonlarından kartal’da hayata geçirilen Zer Kartal projesi yatırımcının ilgisini ilk günden beri taze tutuyor. Cazip ödeme kolaylıkları sunulan projeden daire almak isteyenler 72 ay firma finansmanı ve 120 aya kadar alternatif ödeme koşulları yer alıyor.

İstanbul’un yükselen yıldızı Kartal’da Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım işbirliğinde hayata geçirilen Zer Kartal 11 bin metrekare arazi üzerinde 40 bin metrekare inşaat alanına konumlandırıldı.

Manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakan Zer Kartal otoban bağlantısına 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika mesafede olmasıyla da hem yatırımcının hem oturumcunun ilgisini çekmeye devam ediyor.

Adalar ve Marmara Denizi manzarasıyla Zer Kartal, sakinlerine huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Sunduğu panoramik manzarasıyla da büyük beğeni toplayan Zer Kartal, toplam 320 adet konuttan oluşuyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle huzurun adresi Zer Kartal’ın sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitnes center, SPA, sauna, buhar odası, şok havuzu, Türk hamamı ve kapalı otopark yer alıyor.