Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zer Kartal'da sıfır faizle 90 ay vade imkanı sunuluyor

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat ortaklığında Kartal'da yükselen Zer Kartal projesinde yüzde 30 peşinat ve sıfır faizle 90 ay vade imkanı sunuluyor.

"Zer" markalı projelerinin ilkini Fikirtepe'de geliştiren Ceylan İnşaat, Anadolu yakasının yükselen semti Kartal’da yeni nesil bir projeye imza atıyor. Otoban bağlantısına 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikalık bir mesafede bulunan Zer Kartal; metro, E-5 ve otoban bağlantı yolu sayesinde sakinlerinin hayatını kolaylaştırıyor. Lansman öncesi döneme özel avantajlı ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla satışa sunulan Zer Kartal projesinden daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 30 peşinat ve sıfır faizle 90 ay vade ve 120 aya kadar alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

Zer Kartal'ın sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) bulunuyor. Konutların ve ticari birimlerin yer aldığı projede; alanları 75 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Projenin teslimlerine Ağustos 2020'de başlanması planlanıyor.

Zer Kartal projesi hakkında açıklamada bulunan Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan; "Biz Ceylan İnşaat olarak projemizde yaptığımız satış sözleşmesine göre 10 yıl garanti veriyoruz. Bu kapsamda tüm konutlarımızın lambalarının, kapı kulplarının değişmesinden, musluk tamirine kadar her türlü teknik yardım konusunda madde koyarak garanti veriyoruz. Aynı zamanda projelerimizde mahalle kültürünü de yaşatma gayretindeyiz. Tam donanımlı sosyal alanlarımızda konut sahiplerimizin komşuluk ilişkilerini geliştirecek ve eski mahalle kültürünü tekrar yaşatacak çeşitli organizasyonlar düzenlemeyi hedefliyoruz. Bunu herhangi bir ticari kaygı gütmeden bir nevi insani vazife olarak görüyoruz. Aynı zamanda çocuklu ailelerimiz için de çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabilecekleri sosyal donatılar sağlıyoruz. Çocuk oyun kulübü ve çocuklara özel yüzme dersleri gibi ayrıcalıkları da ev sahiplerimize sağlıyoruz" dedi.