Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda bayrama özel yüzde 10 indirim

Ceylan İnşaat imzasıyla İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Fikirtepe'de yükselen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda bayrama özel yeni bir kampanya başladı.

Lansman fiyatlarıyla satışların devam ettiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda toplam 192 rezidans, 9 ofis ve 6 ticari birime yer veriliyor. 5 bin 800 metrekarelik arazi üzerinde 25 katlı tek blok halinde yükselen projede; alanları 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Daire fiyatlarının 568 bin TL'den başlangıç gösterdiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinden 2 bin 200 TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olunabiliyor. Kurban Bayramı'na özel yüzde 10 indirim fırsatının sunulduğu projede; dileyenlere sıfır faizle 72 ay vade imkanı da sağlanıyor. Yüzde 50'sinin sahiplerini bulduğu Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda yüzde 45 kar imkanı da sunuluyor.

Metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına oldukça yakın mesafede inşa edilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları; Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine de komşu konumda yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında seyir terası, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Ocak 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda 1+1 daireler 568 bin TL'den, 2+1 daireler 699 bin TL'den, 3+1 daireler 890 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.