Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda son 8 daire

Ceylan İnşaat kalitesiyle Kadıköy Göztepe’de hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda son 8 daire kaldı.

Kalan son 8 daire için Ceylan inşaat tarafından geliştirilen kampanya ile yıl sonuna kadar banka kredisi olmadan 101 ay vade ile faizsiz şirket finansmanı sunulacak.

Ceylan İnşaat, tanıtım fiyatlarıyla satışı tüm hızıyla devam eden projesi Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için yılbaşına özel bir kampanyaya imza atarak son 8 daireyi alıcısıyla buluşturmayı hedefliyor.

Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ulaşım ağına yakınlığıyla da büyük beğeni topluyor. Yeni konuklarının metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşılabilmesine olanak tanıyan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine komşu olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor.

Sosyal ayrıcalıkların yeni ismi: Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları

Sosyal ayrıcalıklarını da bir üst skaladan kurgulayan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, kullanıcılarına sosyal yaşamda eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeyi vaat ediyor.

Çocuklar için güvenli proje

Çocuklar güven içinde sosyalleşirken; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanın bulunduğu projede yaşamın her daim renkli olması için çalışılıyor.

Her aile tipine uygun konut türleri

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar farklı kesimlere hitap edecek proje; 91 m² ile 204 m² aralığındaki değişik tiplerde ve konumlarda alternatifler yer alıyor.

Projenin yüzde 80’inin satışı tamamlandı

Ceylan İnşaat’ın, yüzde 80’ini sattığı projesi Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için ‘Kişiye özel ödeme planı’ oluşturarak müşteri memnuniyetiyle çalıştığını bir kez daha kanıtlıyor. Proje kapsamında Ceylan İnşaat konuklarına, daire ve ticari alanlar için yüzde 45 kar avantajıyla, peşin fiyatına vade farksız 101 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor.

360 derece seyir sunan manzara terası

Projede ayrıca, 360 derece manzara sunan seyir terası, bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da fark yaratan özellikler arasında bulunuyor. Konforun ve huzurun yanı sıra kentsel dönüşümle birlikte bölgenin değer kazanmasına olanak sağlayacak Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ideal bir proje olarak da öne çıkıyor.