Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın yüzde 80’i satıldı

Ceylan İnşaat tarafından Göztepe’de hayata geçirilen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesindeki dairelerin yüzde 80’inin satışları tamamlandı.

Fikirtepe’de gerçekleştirilen kentsel dönüşüm bünyesinde Kadıköy ilçesinin Göztepe semtinde hayata geçirilen ve sakinlerine muhteşem bir yaşam vaat eden Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde bulunan konutların yüzde 80’i satıldı.

İnşaatının yüzde 45’i biten proje Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunuyor. Lüks konut projesi yaklaşık 5 bin 800 metrekare arsa üzerinde 25 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ulaşım ağına yakınlığıyla da büyük beğeni topluyor. Yeni konuklarının metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşılabilmesine olanak tanıyan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine komşu olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor.

Sosyal ayrıcalıkların yeni ismi: Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları

Sosyal ayrıcalıklarını da bir üst skaladan kurgulayan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, kullanıcılarına sosyal yaşamda eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmeyi vaat ediyor. Çocuklar güven içinde sosyalleşirken; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alanın bulunduğu projede yaşamın her daim renkli olması için çalışılıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, çekirdek ailelerden kalabalık ailelere kadar farklı kesimlere hitap edecek proje; 91 m² ile 204 m² aralığındaki değişik tiplerde ve konumlarda alternatifler yer alıyor.