Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zer projelerinde hedef komşuluk ilişkilerini güçlü tutmak

Komşuluk ilişkilerinin en güçlü zamanından geldiğini ifade eden Ceylan İnşaat’ın Başkanı Ceylan, projelerinde hedeflerinin komşuluk ilişkileri olduğunu söyledi.

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden Ceylan İnşaat tarafından hayata geçirilen Zer konut projelerinde komşuluk ilişkilerinin güçlendirilmesi hedefleniyor. Sosyal ayrıcalıkları üst düzeyde kurgulayan Ceylan İnşaat öncelikli olarak konut projelerinde komşuluk bağlarının güçlü kalmasına yönelik konseptler geliştiriyor.

Sosyal yaşamda eğlenceli ve konforlu bir hayat vaat eden Zer konutlarında geleneksel değerlere sahip çıkılarak komşuluk ilişkilerinin güçlendirilmesi hedefleniyor.

Komşuluk ilişkilerinin en güçlü olduğu zamandan geldiğini söyleyen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Projelerimizde geleneksel değerlerimize sahip çıkmaya çalıştık ve komşuluk ilişkilerine önem verdik. Hepimizin özlem duyduğu o sıcacık ilişkilerin tekrar gün yüzüne çıkmasını istiyoruz.”

‘Önce İnsan’ prensibiyle büyük sitelerdeki komşuluk ilişkilerini tekrar canlandırmak istediklerini açıklayan Ceylan, projelerinde yaşayan ailelerin güvenliğinin yanı sıra sağladıkları sosyal donatılarla çocukların eğitimine ve arkadaş ortamında yaşamalarına önem verdiklerini de belirtti.

“Örf ve adetleri yaşatmaya çalışıyoruz”

Projelerinde özellikle Türkçe isimler kullanmaya dikkat ettiklerini ve projelerde örf ve adetleri yaşatmaya ve canlandırmaya çalıştıklarını ifade eden Ceylan, projelerde kurgulanan sosyal alanlarda insanların keyifli bir şekilde vakit geçirmesini amaçladıklarını ve komşularıyla sohbet etmesini sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

Özellikle toplu yaşama alanlarında insanların birbirlerine selam vermekten bile kaçındıklarını ifade eden Ceylan komşuluk ilişkilerinin yine sıcak olduğu ortamlar inşa etmeye çalıştıklarını anlattı.