Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Zer projelerinde hedef komşuluk ilişkilerini güçlü tutmak

Komşuluk ilişkilerinin en güçlü zamanından geldiğini ifade eden Ceylan İnşaat’ın Başkanı Ceylan, projelerinde hedeflerinin komşuluk ilişkileri olduğunu söyledi.

Gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden Ceylan İnşaat tarafından hayata geçirilen Zer konut projelerinde komşuluk ilişkilerinin güçlendirilmesi hedefleniyor. Sosyal ayrıcalıkları üst düzeyde kurgulayan Ceylan İnşaat öncelikli olarak konut projelerinde komşuluk bağlarının güçlü kalmasına yönelik konseptler geliştiriyor.

Sosyal yaşamda eğlenceli ve konforlu bir hayat vaat eden Zer konutlarında geleneksel değerlere sahip çıkılarak komşuluk ilişkilerinin güçlendirilmesi hedefleniyor.

Komşuluk ilişkilerinin en güçlü olduğu zamandan geldiğini söyleyen Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “Projelerimizde geleneksel değerlerimize sahip çıkmaya çalıştık ve komşuluk ilişkilerine önem verdik. Hepimizin özlem duyduğu o sıcacık ilişkilerin tekrar gün yüzüne çıkmasını istiyoruz.”

‘Önce İnsan’ prensibiyle büyük sitelerdeki komşuluk ilişkilerini tekrar canlandırmak istediklerini açıklayan Ceylan, projelerinde yaşayan ailelerin güvenliğinin yanı sıra sağladıkları sosyal donatılarla çocukların eğitimine ve arkadaş ortamında yaşamalarına önem verdiklerini de belirtti.

“Örf ve adetleri yaşatmaya çalışıyoruz”

Projelerinde özellikle Türkçe isimler kullanmaya dikkat ettiklerini ve projelerde örf ve adetleri yaşatmaya ve canlandırmaya çalıştıklarını ifade eden Ceylan, projelerde kurgulanan sosyal alanlarda insanların keyifli bir şekilde vakit geçirmesini amaçladıklarını ve komşularıyla sohbet etmesini sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

Özellikle toplu yaşama alanlarında insanların birbirlerine selam vermekten bile kaçındıklarını ifade eden Ceylan komşuluk ilişkilerinin yine sıcak olduğu ortamlar inşa etmeye çalıştıklarını anlattı.