Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zermeram'ın 2'nci etabı peşine özel yüzde 20 indirimle satışa çıktı

Seha Yapı tarafından Konya'da inşa edilen Zermeram projesinin 2'nci etabındaki daireler 362 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve avantajlı ödeme koşullarıyla satışa çıktı.

İttifak Holding iştiraki Seha Yapı, Anadolu’nun en büyük su temalı karma konut projesi olarak hayata geçirdiği Zermeram projesinde 2'nci etap satışlarına başladı. Yüzde 5 peşinatla ve 60 aya varan vadesiz ödeme seçenekleriyle kolayca daire sahibi olunabilen projede 30 Nisan 2017'ye kadar sürecek kampanya kapsamında, peşin alımlarda yüzde 20 oranında indirim fırsatı da sunuluyor.

Zermeram 2'nci etap satışları ve kampanya avantajları hakkında görüşlerini dile getiren Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu, "Seha Yapı olarak “mutluluğun anahtarını” sunarak birçok aileyi ev sahibi yapmanın yanı sıra yatırım amacı ile bizden konut alanlara da kazandırmak her dönemde önceliğimiz olmuştur. Son 5 yıl içerisinde hayata geçirdiğimiz projelerde ortalama yüzde 60 oranında değer artışı olduğunu görüyoruz. Konya’nın altın çağınının yaşanacağı Zermeram’da da yatırımcımıza kazandırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda projemizin 2'nci etap satışlarını banka kredisi olmadan kendi finansman sistemimiz ile başlattık. Yüzde 5 peşinatla ve 60 ay vade farksız kolay ödeme seçenekleri ile konut sahibi olmayı daha da kolaylaştırdık. Diğer yandan peşin alımlarda da yüzde 20 gibi ender görülebilecek bir oranda indirim sağladık" dedi.

Uslu; ilk etabın temelinin atıldığını, soğuk ve karlı geçen kış aylarından sonra projenin tüm hızıyla kaldığı yerden devam ettiğini ve ilk etaptaki blokların önemli ölçüde yükseldiğini belirtti. Ayrıca 1'inci etaptan konut alan müşterilerinin 2019 yılının 2. yarısında yuvalarına kavuşacaklarını da sözlerine ekledi.

Projede yalı ve villalara da yer veriliyor

Yüzde 70'i peyzaj alanlarına ayrılan Zermeram, 320 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Çevreci bir kimliği de bulunan Zermeram’da kojenerasyon sistemi ile üretilecek elektrik enerjisi sayesinde enerji tasarrufu sağlanırken, gri su arıtma tesisi ve yağmur suyu geri kazanımı ile yeşil alanların sulaması da tasarruflu hale getirildi.

Zermeram’ın 17 bin 500 metrekaresi biyolojik gölet, 240 bin metrekaresi gri ve yeşil peyzaj, 2 bin 750 metrekaresi sağlıklı yaşam merkezi ve 9 bin 222 metrekaresi de alışveriş merkezi olarak tasarlandı. Brüt 120 ile 1.052 metrekare aralığında inşa edilen Zermeram’da toplamda 1.077 konut bulunuyor. Projede yer alan Arasta AVM ise 39 mağaza, 2 adet çok amaçlı salon, 1 adet restoran ve 1 adet marketten oluşuyor.

Zermeram projesinde 72 adet 2+1 konut olacak. 249 adet 3+1, 218 adet 4+1, 256 adet 4,5+1, 200 adet 5+1, 1 adet 5,5+1, 23 adet de 6,5+1 konut inşa edilecek. Projede, 14 bahçe dubleks yer alırken 9 adet yalı, 35 adet de villa bulunacak.