Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Zeus Park Prestij'de satışlar devam ediyor

Filiz İnşaat'ın Aydın Kuşadası'nda hayata geçirdiği Zeus Park Prestij projesinde daire fiyatları 300 bin TL ile 350 bin TL arasında değişlik gösteriyor.

Kuşadası'nın en güzel lokasyonlarından birinde 30 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Zeus Park Prestij projesinde 75 villaya yer veriliyor. Haziran 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planan projede tüm daireler 125 metrekare ve 3+1 tipinde tasarlandı.

Daire fiyatlarının 300 bin TL ile 350 bin TL arasında değiştiği Zeus Park Prestij projesinden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Sahile bin 500 metrelik mesafede yükselen Zeus Park Prestij'in sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, peyzaj alanları, açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, voleybol sahası, tenis kortu ve güneşlenme terası yer alıyor.

Tamamlandığında günlük, aylık ve sezonluk kiralamalara uygun olacak olan Zeus Park Prestij projesinde günlük kiraların minimum 350 TL olacağı tahmin ediliyor. Dört mevsim tatil imkanı sunan projenin örnek dairesi de yatırımcıları bekliyor.