Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ziyapaşa Concept'te ilk daireler sahiplerini buldu

Yamaç GYG tarafından Adana'nın Seyhan ilçesinde hayata geçirilen Ziyapaşa Concept projesinde satışlar başladı. Projenin teslimleri Nisan 2018'de yapılacak.

Adana Seyhan'ın en değerli lokasyonlarından Ziyapaşa Bulvarı'na yürüyüş mesafesinde konumlandırılan Ziyapaşa Concept projesi 3 bin 300 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplamda 131 konutun yer aldığı projede alanları 55 metrekare ile 138 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Nisan 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Ziyapaşa Concept projesinden banka kredisiyle kolayca ev sahibi olunabiliyor. Ulaşım olanakları açısından oldukça avantajlı bir noktada yer alan projede dairelerin bir kısmı Adana Valiliği'ne, diğer bir kısmı ise Ziyapaşa Bulvarı'na bakıyor. Metroya 2 dakika; Atatürk Parkı, havaalanı ve hastaneye 5 dakika mesafede inşa edilen projenin fiyatları ise henüz açıklanmadı.

Çağdaş mimarisiyle dikkat çeken Ziyapaşa Concept projesinde 2 bin 200 metrekarelik kısım peyzaj alanlarına ayrılmış durumda. Sosyal donatı alanları arasında kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru bulunan projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.yamacgyg.com adresinden ulaşılabiliyor.