Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ziyapaşa Concept'te satışlara başlandı

Yamaç GYG tarafından Adana Seyhan'da hayata geçirilen Ziyapaşa Concept projesinde satışlar başladı. Projenin teslimlerine Nisan 2018'de başlanacak.

Adana'nın iş ve yaşam merkezlerinden Seyhan'da 3 bin 300 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Ziyapaşa Concept projesinde toplam 131 konuta yer veriliyor. İki bloktan meydana gelen Ziyapaşa Concept'te 55 metrekare büyüklüğünde 1+1 daireler, 110 metrekare büyüklüğünde 2+1 daireler, 115 metrekare büyüklüğünde 2+1 dubleksler ve 138 metrekarelik 3+1 daireker bulunuyor.

Nisan 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Ziyapaşa Concept'ten banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabiliyor. Daire fiyatları ve ödeme planının henüz açıklanmadığı proje, lokasyonuyla dikkat çekiyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin edilen proje; çok sayıda okul, hastane, seçkin mağaza ve mekanlara bir adım mesafede yer alıyor.

Metroya 2 dakika, Atatürk Parkı, havalimanı ve hastanelere 5 dakikalık uzaklıkta inşa edilen Ziyapaşa Concept projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.yamacgyg.com adresinden ya da 0322 457 77 77 numaralı telefondan erişilebiliyor.