Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

ZRS Yapı’dan Beykoz’a 481 milyon TL yatırımla dev proje!

ZRS Yapı İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en gözde lokasyonlarından Beykoz’da dev bir proje için hazırlıklara başladı.

Beykoz’da 481 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilmesi hedeflenen ZRS Yapı Beykoz projesinde toplam 553 adet bağımsı birim yer alıyor. Projede teslimlerin ise Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

ZRS Yapı Beykoz projesinde villa, ofis, dükkân, konaklama tesisleri, eğitim kurumları, cami ve spor merkezi gibi birbirinden farklı toplam 553 adet bağımsız birim bulunuyor.

2 milyon 470 bin 186 metrekare alan üzerinde yükselecek olan ZRS Yapı Beykoz projesinin inşaat çalışmalarının ise Eylül 2018 tarihinde başlaması planlanıyor.

ZRS Yapı İnşaat Ticaret A.Ş. İstanbul Anadolu Yakası Beykoz’da yeni bir proje hayata geçirmeye hazırlanıyor.

TOPLAM 553 ADET BAĞIMSIZ BİRİME YER VERİLİYOR

Toplam 553 adet bağımsız birim yapılması planlanan ZRS Yapı Beykoz konut projesinde 1 adet spor merkezi, 1 adet spor kulübü, 20 adet konaklama tesisi, 13 adet spor tesisi, 30 adet dükkân, 20 adet restoran, 1 adet süpermarket, 75 adet ofis, 1 adet otopark, 1 adet cami, 1 adet ilkokul, 1 adet ortaokul ve 1 adet de lise bulunuyor.

İNŞAAT ÇALIŞMALARINDA 445 KİŞİ İSTİHDAM EDİLECEK

ZRS Yapı Beykoz projesinin inşaatı başladıktan sonra projede toplam 445 kişinin istihdam edilmesi bekleniyor. ZRS Yapı Beykoz TEM-Beykoz bağlantı yolunun Riva-Polenezköy yolunda Elmalı Köyü ayrımında yer alıyor.

  • ZRS Yapı Beykoz projesi;

  • TEM Otoyolu Kavacık Kavşağı’na yaklaşık 8 kilometre,

  • 3. Çevreyolu Riva kavşağına 16 kilometre,

  • İlçe merkezine ise 3 kilometrelik konumda bulunuyor.

TESLİMLER EYLÜL 2023 TARİHİNDE YAPILACAK

ZRS Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Beykoz’da hayata kazandırılacak ZRS Yapı Beykoz projesindeki birimlerin teslimlerinin ise Eylül 2023 tarihinde yapılması hedefleniyor.