Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

3. İstanbul

İstanbul Avrupa / Başakşehir

3. İstanbul Resimleri

3. İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

3. İstanbul İç Resimleri


3. İstanbul Plan ve krokileri

3. İstanbul Hakkında

Al Zamil, Seha Yapı, Adesa ve Fuzul Grup tarafından kurulan Asaf İş Adi Ortaklığı'nın Başakşehir'de 116 bin metrekare üzerinde inşa ettiği 3. İstanbul projesinde konut, rezidans, home ofis, çarşı ve cadde dükkanları bulunuyor. Toplam bin 500 kontun yer aldığı proje, 3 etap halinde hayata geçiriliyor. 3. İstanbul'un Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Başakşehir'in en büyük projesi olarak yükselen 3. İstanbul'un satışlarına geçtiğimiz yılın Kasım ayında başlandı. Ön talep sürecinde 40 farklı ülkeden 12 talebin geldiği 3. İstanbul projesinde ilk etabın satışları kısa sürede tamamlandı. 3. Havalimanı ve 3. Köprü gibi mega projelere olan yakılığıyla yatırımcısına büyük oranda prim vadeden projenin ikinci etap satışlar ise devam ediyor.

TEM Otoyolu'na 5, E-5'e 12, Yavuz sultan Selim Köprüsü'ne 20, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 30, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ise 30 dakika mesafede konumlandırılan 3. İstanbul projesinde alanları 105 metrekare ile 254 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. Peyzaj alanlarının yanı sıra Taksim Meydanı'nın iki katı büyüklüğünde bir parkın da içerisinde bulunduğu projede daire fiyatları 495 bin TL ile 1 milyon 159 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Tamamlandığında bölgenin yeni çekim merkezi haline gelmesi beklenen 3. İstanbul projesinden konut sahibi olmak isteyenlere, 30 Nisan'a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle ise 60 ay vade imkanı sunuluyor. Yüzde 5 peşinatla kolayca ev sahibi olunabilen projenin son durumuyla ilgili bilgi veren Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, "3. İstanbul'a gelen yoğun talep üzerine satış tarihimizi erkene çekerek satışlara 26 Kasım'da başlamıştık. Kısa süre içinde bizi hem heyecanlandıran hem de gururlandıran bir manzarayla karşılaştık. Projenin ilk etabındaki tüm dairelerin satışını bir haftada gerçekleştirdik. İkinci etapta da lansman fiyatlarıyla satışlarımıza devam edeceğiz" dedi.

3. İstanbul Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

3. İstanbul haberleri