Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Adres Koru Evleri

İstanbul Anadolu / Sancaktepe

Adres Koru Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Adres Koru Evleri Hakkında

Bayraktar İnşaat tarafından Sancaktepe'de hayata geçirilen Adres Koru Evleri projesinde büyüklükleri 112 metrekare ile 146 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış toplam 312 daireye yer veriliyor. 10 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Adres Koru Evleri'nde dairelerin yanı sıra 37 adet cadde mağazası da bulunuyor. Adres Koru Evleri'nde teslimlerin Nisan 2018'de gerçekleştirilmesi planlanıyor.

İstanbul'un en hızlı değer kazanan lokasyonlarından Sancaktepe'de inşa edilen Adres Koru Evleri'nde satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. İçerisinde 4 dönümlük koru alanının da bulunduğu Adres Koru Evleri projesi lansmana özel yüzde 10 indirimle satışa çıkarıldı. Daire fiyatlarının 455 bin TL ile 665 bin TL arasında değişiklik gösteren projede ilk etabın yüzde 50'si kısa sürede sahiplerini buldu.

Yüzde 30 peşinat ve 48 ay vade farksız taksit fırsatıyla yatırımcıya sunulan Adres Koru Evleri'nden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel esnek ödeme planları da sunuluyor. Stüdyo ve 1+1 gibi küçük dairelere yer verilmeyen projeden daire sahibi olan herkese bir depo alanı da tahsis ediliyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken Adres Koru Evleri projesi; şehir hastanesine 1,5 kilometre, yeni belediye binasına 2 kilometre, Maltepe Üniversitesi'ne 2,5 kilometre, Aydos Ormanı'na 4 kilometre, Yeditepe Üniversitesi'ne 6,5 kilometre, Brandium AVM'ye 8 kilometre, E-5 karayoluna 9,5 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi'ne 12 kilometre, Viaport AVM'ye 13 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 14 kilometre mesafede yer alıyor.

Adres Koru Evleri Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Adres Koru Evleri haberleri