Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Alya Grandis

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Alya Grandis Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Alya Grandis Hakkında

Boss4 İnşaat'ın Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Alya Grandis projesinde alanları 136 metrekare ile 372 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 tiplerinde tasarlanmış toplam 100 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra 8 dükkanın da yer aldığı Alya Grandis'in Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Lansman öncesi dönemde yüzde 17’sinin satışı tamamlanan Alya Grandis projesinde satışlara 30 Ocak Salı günü gerçekleştirilen lansmanın ardından başlandı. Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 30 oranında prim kazandıracağı öngörülen Alya Grandis’te konutların yanı sıra 8 adet ticari birime de yer verildi. Az katlı ve yaşam odaklı mimarisiyle dikkat çeken projenin basın toplantısında konuşan Mimar Hakan Saçık; “Alya Grandis’te içe dönük mimarinin hakim olduğu bir tasarım yaptık. Projede yer alan dairelerde insanlar balkonlarından çocuklarını izleyebiliyor, havuzu seyredebiliyor. Her dairenin minimum 2 balkonu bulunuyor. Projeyi diğerlerinden ayıran en büyük fark ise dairelerin dört ya da üç cepheli olması” diye konuştu.

Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan Alya Grandis projesinden daire sahibi olmak isteyen ilk 20 yatırımcıya yüzde 15 peşinatla vade farksız 36 ay taksit imkanı sunuluyor. Daire fiyatlarının 520 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiklik gösterdiği Alya Grandis’te dairelerin minimum 2 bin 500 TL’den kiracı bulacağı öngörülüyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları ve kameriyelerin yer aldığı Alya Grandis projesi 8 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen 10 bloktan meydana geliyor. Toplam inşaat alanı 25 bin metrekare olan projede arazinin 4 bin 272 metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor.

Alya Grandis Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Alya Grandis haberleri