Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

AND Pastel

İstanbul Anadolu / Kartal

AND Pastel Resimleri

AND Pastel Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

AND Pastel Plan ve krokileri

AND Pastel Hakkında

AND Gayrimenkul imzasıyla İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından Kartal'da 46 bin 597 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen AND Pastel projesinde toplam bin konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 74 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutların bulunduğu projede; ofis ve ticari birimler de yer alıyor. AND Pastel projesinde teslimlerin Haziran 2018'de başlaması planlanıyor.

"Yeni nesil bir mahalle" sloganıyla tanıtılan AND Pastel projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Lokasyonuyla dikkat çeken AND Pastel projesi; Kartal Adliyesi'ne 600 metre, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne ise 1,3 kilometre mesafede inşa ediliyor. Yatırımcısına büyük oranda prim vadeden proje tamamlandığında 5 bin 500 kişiye ev sahipliği yapacağı tahmin ediliyor.

Toplam 7 bloktan meydana gelen projede ilk satışa çıkarılan dairelerin yüzde 50'si lansman öncesi dönemde sahiplerini buldu. Sınırlı sayıda konutun sahiplerini beklediği AND PAstel projesinde fiyatlar 431 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen projede, 15 Nisana'a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; 0,79 faiz oranıyla 240 ay, 0,49 faiz oranıyla 120 ay, sıfır faizle 60 ay vade imkanı sunuluyor.

İlk etabında konutların, ikinci etabında ise ofisler ve ticari ünitelerin yer alacağı AND Pastel projesi hakkında bilgi veren AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "Bugünden geleceğe kalacak en güzel şeyin güzel anılar olduğu düşüncesinden hareketle AND Pastel’de yeni nesil bir mahalle inşa ediyoruz. Mahallemiz, sakinlerine kendi yaşadıkları güzel çocukluk anılarını çocuklarına da yaşatabilecekleri güvenli, karmaşadan uzak ve doğa ile dost bir yaşam vaat ediyor" dedi.

AND Pastel Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Adalar Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna

Spor

Kapalı yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

AND Pastel haberleri