Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Aqua City Denizli

Denizli / Denizli

Aqua City Denizli Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Aqua City Denizli Hakkında

Sinpaş Yapı'nın Denizli'de geliştirdiği Aqua City Denizli projesi 210 bin 721 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplam 904 daireden meydana gelen Aqua City Denizli'de alanları 72 metrekare ile 241 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Projenin Haziran 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Türkiye'nin dört bir yanında hayata geçirdiği projeleriyle binlerce kişiyi ev sahibi yapan Sinpaş Yapı, Aqua City Denizli projesinde sona geldi. Teslimine sayılı günler kalan Auqa City Denizli'de teslimden önce son fırsat da başladı. Sınırlı sayıda daire için geçerli olacak kampanya kapsamında, projeden daire satın almak isteyenlere vade farksız 80 ay taksit imkanı sunuluyor.

Daire fiyatlarının 291 bin 200 TL ile 1 milyon 331 bin 200 TL arasında değişiklik gösterdiği Sinpaş Aqua City Denizli projesi eski EGS Park arazisinin üzerinde inşa ediliyor. 753 milyon TL'lik ciro hedefiyle satışa çıkarılan proje tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülüyor. Satışa çıktığı ilk 2 ay içerisinde yarısından fazlasının satıldığı Aqua City Denizli'de dairelerin yanı sıra 25 bin metrekarelik Aqua Mall'da mağazalar, kafeler, dinlenme alanları ve spor kompleksi yer alacak.

İzmir anayolu üzerinde, merkeze yakın bir konumda yükselen Aqua City Denizli hakkında bilgi veren Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, "Biz Sinpaş olarak, doğaya duyduğumuz saygıyla, suya ve yeşile verdiğimiz öncelikle farklı temalı yaşam projelerimizi geliştiriyoruz. Oluşturduğumuz nitelikli yaşam alanlarında çevreyle uyumlu olmaya özen gösteriyor, bulunduğumuz tüm bölgelere değer katıyoruz. Aqua City Denizli de bu projelerden biri. Biz, tüm projelerimizde olduğu gibi Aqua City ile de yeni bir yaşam alanı inşa etmekten çok, gelecek nesillerin yaşamını inşa etmenin sorumluluğunu taşıyoruz. Aqua City Denizli, Ege Bölgesi’nin de temalı en büyük yaşam projesi olarak öne çıkıyor. Teslimlerine Temmuz ayında başlayacağımız, Denizli’ye kazandırdığımız yepyeni bir yaşam konseptini söz verdiğimiz tarihte tamamlıyor olmanın heyecanını yaşıyoruz" dedi.

Aqua City Denizli Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Görüntülü İnterkom Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Aqua City Denizli haberleri