Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Atlantik Fly

İstanbul Anadolu / Pendik

Atlantik Fly Resimleri

Atlantik Fly Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Atlantik Fly İç Resimleri


Atlantik Fly Plan ve krokileri

Atlantik Fly Hakkında

Atlantik Yapı'nın Pendik'te 4 bin 200 metrekarelik arazide inşa ettiği Atlantik Fly projesinde büyüklükleri 68 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Toplamda 140 dairenin yer aldığı projede teslimlerin Nisan 2019'da başlaması planlanıyor.

Anadolu yakasının gözde yatırım alanlarından Pendik'te inşa edilen Atlantik Fly projesinde konut satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan Atlantik Fly projesinde, daire fiyatları 265 bin TL ile 603 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşam vadeden proje, Pendik'in en değerli bölgelerinden birinde inşa ediliyor. Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanı'na 1,5 kilometre, D-100 Karayolu'na 2 kilometre, TEM Otoyolu'na 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüsleri'ne 3,5 kilometre ve metroya ise 700 metre mesafede yer alan projenin yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülüyor. 9 katlı tek bloktan oluşan projeden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 25 peşinatla firma bünyesinde 40 ay vade farksız taksit ya da yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Ulaşım ve sosyal yaşam alanlarının merkezinde konumlandırılan Atlantik Fly projesinde arazinin yüzde 70'i yeşil alanlara ayrıldı.

Proje hakkında bilgi veren Atlantik Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Engin Tortumlu, "Yatırımcının büyük ilgi gösterdiği "Life" projemizden sonra şimdi de "Fly" projemizi aynı lokasyonda hayata geçiriyoruz. Lansman öncesi avantajlı fiyatlar ile uygun vade seçeneklerini kısa süreliğine yatırımcıya sunuyoruz. Konut alıcılarını, kazanç vadeden Atlantik Fly projemizi görmeye satış ofisine bekliyoruz" dedi.

Atlantik Fly Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Adalar Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Atlantik Fly haberleri