Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Avrupa Konutları Yamanevler

İstanbul Anadolu / Ümraniye

Avrupa Konutları Yamanevler Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Avrupa Konutları Yamanevler Hakkında

Artaş İnşaat'ın Ümraniye'de konumlandırdığı Avrupa Konutları Yamanevler projesinde 1.672 konut, iki ofis bloğu ve 38 adet ticari birim yer alıyor. Büyüklükleri 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konutların bulunduğu Avrupa Konutları Yamanevler'in Haziran 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

"Avrupa Konutları" markasının en yenisi Avrupa Konutları Yamanevler'de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Ümraniye'de 75 bin metrekarelik arazi üzerinde 11 bloktan meydana gelen Avrupa Konutları Yamanevler projesi tamamlandığında yatırımcısına minimum yüzde 35 oranında prim sağlayacağı öngörülüyor. Toplam 47 farklı tipte dairenin yer aldığı Avrupa Konutları Yamanevler projesinde 1+1 ve 2+1 tipindeki konutların yer aldığı bloklar, diğer bloklardan ayrı olarak ticari alanlara yakın bir lokasyonda konumlandırılıyor.

Metro durağının yanı başında yükselen proje, yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadediyor. Yüzde 20 peşinatla vade farksız 120 ay taksit imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen Avrupa Konutları Yamanevler'de fiyatlar 484 bin TL ile 1 milyon 696 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Arazisinin yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılan projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzları, koşu parkuru, fitness merkezi, tenis kortları, basketbol sahaları, mini futbol sahası ve çok amaçlı saha yer alıyor. 1.2 milyar TL’lik yatırımla inşa edilen Avrupa Konutları Yamanevler; TEM otoyoluna 1 kilometre, E-5 otoyoluna 7 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi’ne ise 5 kilometre mesafede bulunuyor.

Avrupa Konutları Yamanevler Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Avrupa Konutları Yamanevler haberleri