Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Babacan Premium

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Babacan Premium Resimleri

Babacan Premium Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Babacan Premium İç Resimleri


Babacan Premium Plan ve krokileri

Babacan Premium Hakkında

Babacan Holding tarafından Esenyurt'ta konumlandırılan Babacan Premium projesinde toplam bin 400 konut ve 115 ticari birime yer veriliyor. Toplam 2 etaptan meydana gelen projede ilk etabın Haziran 2018'de, ikinci etabın ise Aralık 2018'de teslim edilmesi planlanıyor. 28 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Babacan Premium'da alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor.

Tamamlandığında yüzde 80 ila 110 arasında prim yapması öngörülen Babacan Premium'un ilk etap satışlarına Mart 2016'da başlandı. İlk etap satışlarının kısa sürede tamamlanması üzerine ikinci etabı da Ekim 2016'da satışa çıkaran Babacan Holding, Babacan Premium'la yüksek bir satış grafiği yakaladı. Avantajlı fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla yabancı yatırımcının da gözde projelerinden haline gelen Babacan Premium projesi Dubai'de gerçekleşen Cityscape Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'nda görücüye çıktı. Fuarın en beğenilen projelerinden biri olan projede bir kulenin tamamı yabancı yatırımcılara ayrıldı.

İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından Esenyurt'ta, E-5'in yanı başında yükselen Babacan Premium'da konut fiyatları 233 bin TL ile 398 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Aylık bin 450 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olunabilen projeden banka kredisiyle konut sahibi olmak isteyenlere 0,49 faiz oranıyla 120 ay, 0,79 faiz oranıyla ise 240 ay vade imkanı sunuluyor.

Sınırlı sayıda konutun satışına devam edilen Babacan Premium, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. E-5'e 100 metre, metrobüse ise 500 metre mesafede inşa edilen Babacan Premium; Atatürk Havalimanı'na ise 15 kilometre uzaklıkta yükseliyor. Toplam 5 blok ve 1 kuleden meydana gelen projede bir de otel yer alacak.

Babacan Premium Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Babacan Premium haberleri