Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Brooklyn Life

İstanbul Anadolu / Kadıköy

Brooklyn Life Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Brooklyn Life Hakkında

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de inşa ettiği Brooklyn Life projesinde alanları 60 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 431 konut yer alıyor. Konutların yanı sıra 16 dükkanın da bulunduğu Brooklyn Life'ın Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Fikirtepe'de hayata geçirdiği Brooklyn Park projesinde hızlı bir satış grafiği yakalayan Pana Yapı, serinin ikinci halkası Brooklyn Life'ta satış ve inşaat çalışmalarına devam ediyor. Teslim için gün sayan Brooklyn Life projesi 8 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştiriliyor. Toplam inşaat alanı 72 bin metrekare olan projede arazinin 3 bin metrekarelik kısmı peyzaj alanlarına ayrılıyor.

Satışa çıktığı ilk 3 haftalık süreçte yüzde 85'inin satışları tamamlanan Brooklyn Life'ta 2+1 daireler 500 bin TL'den, 3+1 daireler ise 800 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tüm 1+1 dairelerin sahiplerini bulduğu Brooklyn Life'tan daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme planları sunuluyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden Brooklyn Life projesi 800 milyon TL'lik yatırım bedeliyle yükseliyor. Ulaşım açısından oldukça avantajlı bir lokasyonda konumlandırılan projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark bulunuyor.

Brooklyn Life Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Brooklyn Life haberleri