Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Atakent

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Bulvar Atakent Resimleri

Bulvar Atakent Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Bulvar Atakent Plan ve krokileri

Bulvar Atakent Hakkında

Maksem Oğuzkaan Ortaklığı'nın Atakent'te konumlandırdığı Bulvar Atakent projesinde alanları 110 metrekare ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 391 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 26 ticari birimin de yer aldığı Bulvar Atakent'te teslimlerin Haziran 2018'de başlaması öngörülüyor.

"Bulvar" markasıyla hayata geçirdiği projelerle yatırımcısına modern ve konforlu bir yaşamın yanı sıra yüksek oranda prim imkanı da sunan Maksem Yapı, yeni projesi için rotasını Atakent'te çevirdi. Maksem Oğuzkaan Ortaklığı tarafından İstanbul'un hızla gelişmeye devam eden bölgelerinden Atakent'te konumlandırılan Bulvar Atakent projesi Mayıs ayında ön satışa çıkarıldı.

Lansman öncesi dönemde hızlı bir satış grafiği yakalayan Bulvar Atakent'te satışa sunulan ilk 40 daireye özel bir kampanya gerçekleştirildi. Kampanya kapsamında; düşük gelirli ve hali hazırda ev sahibi olmayan çocuklu aileler, projeden metrekare birim fiyatı 3 bin 500 TL'den konut sahibi oldu.

Basın Ekspres’in yanı başında TEM Otoyolu’na birkaç dakika uzaklıkta inşa edilen Bulvar Atakent projesi aile odaklı tasarımıyla dikkat çekiyor. İçerisinde bir de kreşin bulunduğu Bulvar Atakent'te stüdyo ve 1+1 tipinde daireler yer almıyor. Site içi güvenliği yüksek seviyelere çıkarmak amacıyla ticari birim ve konutların girişlerinin ayrı ayrı konumlandırıldığı Bulvar Atakent projesi yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.

Proje hakkında bilgi veren Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, "Bulvar markamızın yeni halkasını İstanbul’un en hızlı değerlenen prestijli bölgesi Atakent’te hayata geçiriyoruz. Projemizde lokasyon avantajı ile birlikte birçok ayrıcalığı bir arada sunuyoruz. Eğitim ve sağlık kurumları ile çevrili bir bölgede yer alan Bulvar Atakent projemiz ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde projelendirildi. En küçük dairelerin 2+1’den başladığı Bulvar Atakent tam anlamıyla bir aile projesi. Ön talep döneminde projemize olan ilgiden çok memnun kaldık. Şu an projemizde lansman öncesi ön satış dönemini başlattık. Bu döneme özel dairelerimizin metrekaresini 4 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuyoruz" dedi.

Bulvar Atakent Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark

Sosyal

Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Bulvar Atakent haberleri