Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Çukurova Balkon

İstanbul Anadolu / Kartal

Çukurova Balkon Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Çukurova Balkon Hakkında

Çukurova Gayrimenkul tarafından Kartal'da yükselen Çukurova Balkon projesinde toplam 261 daire yer alıyor. 8 bin 200 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Çukurova Balkon'da alanları 66 metrekare ile 273 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış konutlar bulunuyor. Çukurova Balkon'un Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

İstanbul'un değeri hızla artan lokasyonlarından Kartal'da yükselen Çukurova Balkon projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. "Balkon hayatın keyfidir" sloganıyla yatırımcıya sunulan Çukurova Balkon'da tüm dairelerde en az bir adet balkon bulunuyor. Dairelerin bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras ya da 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanları yer alıyor. Yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılan projede her daireye bir depo alanı da tahsis ediliyor.

Teslimine sayılı günlerde kalan Çukurova Balkon projesinde daire fiyatları 386 bin TL ile 1 milyon 400 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Çukurova Gayrimenkul'ün Ramazan ayına özel başlattığı kampanya kapsamında; Çukurova Balkon'dan peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere, 150 bin TL'ye varan indirim avantajı sunuluyor. Yüzde 20 peşinatla konut kredisi kullanarak daire satın alınabilen Çukurova Balkon'da dileyenlere peşinatı vade farksız teslime öteleme imkanı da sağlanıyor. Çukurova Balkon'un Ramazan kampanyasından bayramın son gününe kadar yararlanılabiliyor.

Lokasyonu ve sakinlerine sunduğu sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken Çukurova Balkon projesi; Kartal metrosu ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna ise 2 dakika mesafede inşa ediliyor.

Çukurova Balkon Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Adalar Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Basketbol Futbol Tenis Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Çukurova Balkon haberleri