Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DAP İzmir

İzmir / Bornova

DAP İzmir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

DAP İzmir Hakkında

DAP Yapı tarafından İzmir Bornova'da inşa edilen DAP İzmir projesinde toplam 707 konut yer alıyor. Konutların yanı sıra ticari alanların da yer aldığı DAP İzmir'in Aralık 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

DAP Yapı'nın Ege'nin incisi İzmir'de hayata geçireceği yeni projesinin ismi belli oldu. DAP İzmir adı verilen yeni proje, İzmir'in en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Bornova'da yükseliyor. 450 milyon TL yatırımla geliştirilen DAP İzmir projesi 31 ve 32 katlı iki bloktan meydana geliyor.

Lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan DAP İzmir projesinde en küçük dairelerin fiyatları 199 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Metrekare birim fiyatlarının 4 bin 500 TL'den başlangıç gösterdiği projenin yüzde 30'luk kısmı yüzde 50 indirim avantajıyla satışa çıkıyor. Peşin ödemelerde yüzde 8'lik indirimden de yararlanılabilen DAP İzmir projesinden daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 5 peşin ve sıfır faizle 36 ay vade farksız taksit avantajı sunuluyor. Banka kredisiyle de konut satın alınabilen projede yüzde 0,99 faiz oranıyla 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor.

DAP İzmir hakkında bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projeden kendine de bir daire sahibi olduğunu belirterek "Müşterilerimizden gelen talep üzerine DAP İzmir'in satış ofisi tamamlanamadan satışlara başladık. Yüzde 50 indirim avantajıyla metrekaresi 4 bin 500 liradan topraktan satışa açtık. Daire fiyatları 199 bin liradan başlıyor. Bu fiyat bölgedeki eski evlerden bile ucuz. DAP Yapı olarak lüks konut segmentinde hizmet veriyoruz. Bu projemizdeki arsayı uygun fiyatla aldığımız için bu kadar cazip fiyatla çıkabiliyoruz. Her zaman olduğu gibi hem oturumcuların hem de yatırımcıların çok memnun kalacağı bir fiyat politikası izliyoruz" dedi.

DAP İzmir Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

DAP İzmir haberleri