Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Dekon Suadiye Ametist

İstanbul Anadolu / Kadıköy

Dekon Suadiye Ametist Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Dekon Suadiye Ametist Hakkında

Dekon İnşaat tarafından Kadıköy'de 2 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Dekon Suadiye Ametist projesinde toplam 152 konut bulunuyor. Büyüklükleri 90 metrekare ile 275 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+2 tipinde dairelerin yer aldığı Dekon Suadiye Ametist'in ilk etabında teslimler başladı. Projenin ikinci etap teslimlerine ise Ağustos 2017'de başlanması planlanıyor.

İstanbul'un en eski yaşam alanlarından Suadiye'de, Bağdat Caddesi'ne 350 metre mesafede yükselen Dekon Suadiye Ametist'te inşaat çalışmaları devam ediyor. İlk etabında yaşamın başladığı Dekon Suadiye Ametist projesinin ikinci etabında yer alan son 15 daire de sahiplerini bekliyor.

Bölgenin en lüks projelerinden biri olan Dekon Suadiye Ametist projesinde 2+1 daireler 876 bin TL'den, 3+1 daireler 1 milyon 520 bin TL'den, 4+2 dubleks daireler ise 2 milyon 675 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Dekon ve İş Bankası'nın Dekon Suadiye Ametist için yaptığı anlaşma kapsamında; projeden konut sahibi olmak isteyenler, sıfır faizle 60 ay, yüzde 0,60 faiz oranıyla ise 120 ay vade imkanından yararlanabiliyor. Dekon Suadiye Ametist ödeme planına göre, projeden aylık 4 bin 428 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

Lokasyonu sayesinde yatırımcılarına hem standartların üstünde bir yaşam hem de yüksek oranda prim fırsatı sunan Dekon Suadiye Ametist; metro durağının yanı başında, Bostancı İDO iskelesine 5 dakika, Marmaray'a ise 2 dakika mesafede konumlandırılıyor. Proje; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 10 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na da araçla 20 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Dekon Suadiye Ametist Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Dekon Suadiye Ametist haberleri