Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Deluxia Park

İstanbul Anadolu / Maltepe

Deluxia Park Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Deluxia Park Hakkında

Teknik Yapı tarafından Kartal'da konumlandırılan Deluxia Park projesinde alanları 51 metrekare ile 122 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış toplam 364 daire yer alıyor. Konutların yanı sıra 414 ofis ve 34 ticari birime de yer verilen Deluxia Park projesi 9057 metrekare arazi üzerinde konumlandırılıyor. Deluxia Park'ın Haziran 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Kartal'da birçok değerli projeye imza atan Teknik Yapı, yeni projesi Deluxia Park için kolları sıvadı. 8 Haziran'da düzenlenen basın toplantısıyla lanse edilen Deluxia Park, ön talep döneminde yaklaşık 3 bin yatırımcıdan talep aldı. Satışlarına 10 Haziran'da başlanan projenin basın toplantısında Deluxia Park ile ilgili bilgiler veren Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Deluxia Park projesinin iki etabında toplam 812 bağımsız birimin yer alacağını belirterek; "Konut ve iş potansiyelini bir arada barındıran Deluxia Park, hem yaşam hem de iş merkezli karma bir yapı olarak projelendirildi. Toplam 750 milyon TL'lik yatırım değeriyle hayata geçirdiğimiz projemiz, rezidans ve business olmak üzere iki etaptan meydana geliyor. Lansmana özel metrekaresi 6 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunduğumuz Deluxia Park Residence yatırımcıdan büyük ilgi gördü. Ofislerden oluşan Deluxia Park Business'ın satışlarına ise yıl sonunda başlayacağız" diye konuştu.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında inşa edilen Deluxia Park projesi 399 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Lansmana özel yüzde 5 indirimle satışa çıkan projeden banka kredisiyle ya da peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere, lansman indiriminin yanı sıra yüzde 10'luk bir indirim daha sağlanıyor.

Toplam 4 farklı ödeme planının yer aldığı Deluxia Park projesinden yüzde 5 veya yüzde 10 peşinat ve yüzde 10'luk iki ara ödeme ile konut satın alınabiliyor. Kalan bedel ise 24 aya kadar sıfır faiz ya da yüzde 0,24-0,73 faiz oranıyla 120 aya kadar vadelendirilebiliyor. Projenin bir diğer ödeme planına göre ise yüzde 40 peşinat ve bir ara ödemeyle 60 ay vade farksız taksit fırsatından yararlanılabiliyor.

Deluxia Park Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Adalar Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası Kartlı geçiş

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Deluxia Park haberleri