Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DKY Ada

İstanbul Anadolu / Kartal

DKY Ada Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

DKY Ada Hakkında

DKY İnşaat'ın Kartal'da 19 bin 45 metrekarelik arazi üzerinde geliştirdiği DKY Ada projesinde alanları 116 metrekare ile 176 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 2+1,5+ 3+1 ve 3+1,5 tiplerinde tasarlanmış toplam 792 konut yer alıyor. Konutların yanı sıra 4 adet ticari birim ve bir kreşin de bulunduğu DKY Ada'nın Ağustos 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında eski Akel Sitesi'nin bulunduğu arazide yükselen DKY Ada projesinde satışlara başlandı. İnşaat çalışmalarına Ağustos 2015'te başlanan DKY Ada projesi 29 Eylül Cuma günü gerçekleştirilen lansmanla görücüye çıktı.

Kartal'ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak geliştirilen DKY Ada'da yer alan 792 konutun 301 adedi hak sahiplerine ayrıldı. Toplam 4 bloktan oluşan DKY Ada projesinde 2+1, 2+1,5, 3+1, 3+1,5 daire tiplerinin yani sıra 4+1 tipinde tasarlanmış 6 adet loft daireye de yer verildi. 600 milyon TL yatırımla yükselen DKY Ada projesinde arazinin yüzde 70'lik kısmı yeşil alanlara ayrıldı.

Lansman dönemine özel 395 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan DKY Ada'nın ödeme planıyla ilgili bilgiler veren DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, "DKY Ada projemize özel olarak geliştirdiğimiz 'Ekopratik' yöntemi sayesinde, ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği yeni bir ödeme sistemi sunuyoruz. Bu sisteme göre; DKY ada müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını kendileri anlık olarak oluşturabilecekler" diye konuştu.

Metro ve Marmaray'a yakın bir konumda yükselen DKY Ada projesi Kadıköy-Tuzla E-5 hattı, Osmangazi Köprüsü, minibüs caddesi, E-6, Kartal sahil yoluna yakınlığı farklı güzergah geçişlerine kolaylık sağlıyor. İDO Kartal İskelesi'ne 5 dakika, Pendik Marina’ya 10 dakikalık mesafede yükselen DKY Ada; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor.

DKY Ada Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Adalar Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

DKY Ada haberleri