Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

DKY Sahil

İstanbul Anadolu / Kartal

DKY Sahil Resimleri

DKY Sahil Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

DKY Sahil Hakkında

DKY İnşaat tarafından Kartal'da 5 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan DKY Sahil projesinde toplam 138 konut yer alıyor. Büyüklükleri 100 metrekare ile 328 metrekare arasında değişen 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 tiplerinde dairelere yer verilen DKY Sahil projesinde teslimlerin Haziran 2019'da başlaması planlanıyor.

Yerli ve yatırımcının göz bebeği Kartal'da inşa edilen DKY Sahil projesinde satışlara Mart ayında gerçekleştirilen basın lansmanı sonrasında başlandı. DKY İnşaat'ın 2017'de hayata geçireceği 4 projeden ilki olan DKY Sahil'den konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara, lansman dönemine özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları sunuluyor.

Daire fiyatlarının 997 bin TL ile 2 milyon 900 bin TL arasında değiştiği projeden yüzde 5 peşinat 60 ay sıfır faizle ya da 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından yararlanarak konut sahibi olunabiliyor. İnşaat çalışmalarına lansman öncesi dönemde başlanan DKY Sahil projesinde metrekare birim fiyatları ise 7 bin 900 TL'den başlıyor. Projeden peşin ödemeyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 5'lik lansman indiriminin yanı sıra yüzde 15'lik peşin ödeme indirimi de sunuluyor.

DKY Sahil'den konut alanların en az yüzde 50 oranında kar edeceğini söyleyen DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, "Lansmana özel avantajlı fiyatlarla satışa sunduğumuz DKY Sahil projemizden konut alanlar karlı çıkacak. Anadolu yakasının merkezi olan Kartal’ın sahilinde yer alan projemizin önü hiçbir zaman kapanmayacak. DKY Sahil, Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 10 dakika, Kartal metrosu ve deniz otobüsü iskelesine 5 dakika mesafede yükseliyor" diye konuştu.

DKY Sahil Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Adalar Manzarası Kapalı Otopark

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Spor

Açık yüzme havuzu
Projeyle ilgileniyorum

DKY Sahil haberleri