Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Duru Beytepe

Ankara / Çankaya

Duru Beytepe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Duru Beytepe Hakkında

Tona Yapı ve Safe İnşaat ortaklığında Çankaya'da yükselen Duru Beytepe projesinde alanları 202 metrekare ile 501 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış 484 konut yer alıyor. Duru Beytepe'nin Nisan 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Ankara'nın en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Çankaya'da 47 bin 276 metrekare arazi üzerinde yükselen Duru Beytepe projesinden konut sahibi olmak isteyenlere lansmana özel fırsatlar sunuluyor. Lansman dönemine özel yüzde 5 indirimle satışa çıkan projeden peşin ödemeyle konut satın alacak yatırımcılar yüzde 5'lik nakit indiriminden yararlanabiliyor.

Yüzde 15 peşinatla konut sahibi olunabilen Duru Beytepe'de 9. ve 20. aylarda olmak üzere yüzde 20'lik iki ara ödeme yapılıyor. Kalan bedel için vade farksız 40 ay taksit imkanının sunulduğu projede; 2+1 daireler 493 bin TL'den, 3+1 daireler 780 bin TL'den, 4+1 daireler 1 milyon 55 bin TL'den, 5+1 daireler ise 1 milyon 334 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Yatırımcısına doğayla iç içe bir yaşam vadeden Duru Beytepe'de arazinin yüzde 84'ü peyzaj ve sosyal donatı alanlarına ayrılıyor. Geniş daireleriyle dikkat çeken Duru Beytepe projesi AVM'lere, kamu binalarına, sağlık ve eğitim kurumlarına oldukça yakın bir lokasyonda yer alıyor.

Duru Beytepe Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Sinema Salonu Çocuk oyun alanları

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Duru Beytepe haberleri