Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elit Manzara Beytepe

Ankara / Çankaya

Elit Manzara Beytepe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Elit Manzara Beytepe Hakkında

İnsay Yapı ve Elit Yapı tarafından Ankara Çankaya'da konumlandırılan Elit Manzara Beytepe projesinde alanları 130 metrekare ile 360 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 4,5+1, 5+1 ve 6+2 tiplerine tasarlanmış toplam 119 konut bulunuyor. Elit Manzara Beytepe'nin Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Ankara'nın en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Beytepe'de 13 bin 750 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Elit Manzara Beytepe'de sınırlı sayıda dairenin satışının devam ediyor. Teslim için gün sayan Elit Manzara Beytepe prjesi tamamlandığında yatırımcısına yüzde 35 oranında prim sağlayacağı öngörülüyor.

Daire fiyatlarının 710 bin TL'den başlangıç gösterdiği projeden konut sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde uygun ödeme koşulları sunuluyor. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 500 TL'den başladığı Elit Manzara Beytepe'de en küçük dairenin 3 bin 500 TL'den kiraya verileceği tahmin ediliyor.

Sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, sauna, Fin hamamı, dans stüdyosu, açık basketbol sahası, oyun parkı, yürüyüş yolu, aerobik ve yoga salonları ve kafeye yer verilen Elit Manzara Beytepe projesi Hasattepe Üniversitesi'ne 4.5, Park Caddesi'ne 5.2, Güven Hastanesi'ne 5.9, Bilkent Üniversitesi'ne 6.5, Gordion AVM'ye 6.5, Eskişehir Yolu'na 8.6 ve Panora AVM'ye ise 13 kilometre mesafede yükseliyor.

Elit Manzara Beytepe Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Basketbol Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Elit Manzara Beytepe haberleri