Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elite Concept

İstanbul Anadolu / Kadıköy

Elite Concept Resimleri

Elite Concept Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Elite Concept İç Resimleri


Elite Concept Plan ve krokileri

Elite Concept Hakkında

Elite Concept projesi İstanbul Fikirtepe’de hayata geçiriliyor. 24 bin metrekare üzerinde yükselen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 785 konut yer alıyor. Elite Concept projesinde teslim tarihi ise Temmuz 2018 olarak belirlendi.

Elite Concept projesi Şua İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Fikirtepe’de hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı proje 24 katlı 3 bloktan oluşuyor. Elite Concept projesinde toplam 785 konut, 26 ticari ünite ve sosyal yaşam alanları yer alıyor.

ELİTE CONCEPT DAİRE FİYATLARI

Elite Concept’te yer alan dairelerin büyüklükleri 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişiyor.

ELİTE CONCEPT FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

  • 1+1 daireler 550 bin TL’den,
  • 2+1 daireler 810 bin TL’den,
  • 3+1 daireler 1 milyon 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede 4+1 daire seçenekleri tükendi .Elite Concept’te konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay 0 faiz fırsatı bulunuyor. Yüzde 10’dan başlayan peşinatlarla konut sahibi olunabilen projede kampanya kapsamında kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Elite Concept projesinde konut teslimleri Temmuz 2018’de yapılacak.

DAİRELER ADALAR, DENİZ VE TARİHİ YARIMADA MANZARASI GÖRÜYOR

Yaklaşık 3 bin kişinin yaşayacağı öngörülen Elite Concept projesi adalar, deniz ve tarihi yarımadanın göz alıcı siluetinin yanı sıra Çamlıca’yı gören İstanbul’un dört bir yanına hakim manzarasıyla ön plana çıkıyor.

Yüzde 90’ının cam panoramik cephe ile donatıldığı projede manzarası kesintisiz görme imkanı sunuluyor.

GÜNEŞE KARŞI KORUMA SAĞLAYAN CAMLAR

Elite Concept projesinde, Dubai’deki Burj Al Khalifa ve dünyanın en yüksek kulesi olmaya hazırlanan Cidde’deki Jeddah Tower gibi prestijli projelerde kullanılan Amerikan menşeli Guardian markasının reflekte camları tercih edildi. Söz konusu camlar güneşe karşı yüksek performanslı koruma sağlıyor. Ayrıca daire içlerinde ısı ve morötesi ışık artışına neden olabilecek güneş enerjisini en aza indiren camlar her türlü uygulama için görünür ışık iletimini ise maksimum noktaya çıkarıyor.

BALKONLARLA DONATILAN DAİRELER

Elite Concept projesinde yer alan dairelerin etrafı balkonlarla donatıldı. Böylece hava alma ve manzarayı izleme fırsatının sağlandığı projede pencere temizliğinin de kolaylıkla yapabilme olanağı sağlanıyor. Diğer yandan açılabilen pencerelere sahip dairelerde evler rahatlıkla havalandırılabiliyor.

DAİRELER AKILLI EV TEKNOLOJİSİNE SAHİP

Proje, akıllı ev konsepti ile tasarlandı. Böylece akıllı telefon ya da tabletlerle internet üzerinde evdeki birçok ürünün kontrolü sağlanabiliyor.

Projedeki peyzaj alanlarının sulaması ve klozetlerde kullanılacak su ihtiyacı arıtmadan geçen su ile sağlanacak. Sistem banyo, lavabo ve mutfakta kullanılan suların yanı sıra yağmur suyunu arıtacak.

Ayrıca ortak alanların aydınlatma ve sıcak su ihtiyacı için de güneş panelleri sayesinde güneş enerjisinden yararlanılacak. Bu uygulamalarla elde edilecek tasarruf, işletme maliyetlerinin minimuma düşürülmesini ve aidatların azalmasını sağlayacak.

BÖLGEDE AÇIK TERAS BAHÇELERİNE SAHİP İLK PROJE

Elite Concept’in yüzde 75’i sosyal donatı ve peyzaj alanlarına ayrıldı. Kapalı havuz, sauna, buhar odası, fitness salonu, kafe, süs havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çarşı otoparkı ve kapalı otopark projede yer alan konut sakinlerine sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Proje, açık teras bahçelerine sahip. Bununla Elite Concept projesi bölgede bir ilk olma özelliği taşıyor.

Elite Concept’in blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki mağazalar, projede yer alan konut sahiplerine hizmet edecek. Burada gıdaya, eczaneden markete, banka şubelerinden ATM’lere kadar tüm önemli ihtiyaçlara cevap bulunabilecek.

PROJE HAYATIN TAM MERKEZİNDE YER ALIYOR

Elite Concept projesi kara, deniz, hava ve raylı sistem gibi birçok farklı ulaşım yolunun kesişim noktasında yükseliyor. Proje; E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün ise hemen yanı başında inşa ediliyor.

Bağdat Caddesi’ne 6 dakika uzaklıkta inşa edilen Elite Concept projesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika mesafede konumlanıyor.

Projeden Kadıköy vapur iskelesine, Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakikada varılabiliyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı sadece 20 dakika mesafede konumlanan Elite Concept, birçok eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezine ise sadece birkaç dakikalık mesafede bulunuyor.

Elite Concept Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Elite Concept haberleri