Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elysium Es Beykoz

İstanbul Anadolu / Beykoz

Elysium Es Beykoz Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Elysium Es Beykoz Hakkında

Ofton İnşaat'ın Beykoz'da inşa ettiği Elysium Es Beykoz projesinde alanları 80 metrekare ile 227 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 100 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra 15 dükkanın da bulunduğu Elysium Es Beykoz'un Nisan 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Hayata geçirdiği "Elysium" markalı projelerle yüzlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan Ofton İnşaat; serinin 23. halkası için rotasını Beykoz'a çevirdi. Yatırımcılarına şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam imkanı sunan Elysium Es Beykoz projesi 4 bin 546 metrekarelik arazi üzerinde geliştiriliyor. Satışlarına geçtiğimiz yıl başlanan projede normal konutların yanı sıra dubleks konutlar da bulunuyor.

Metrekare birim fiyatlarının 9 bin TL'den başlangıç gösterdiği Elysium Es Beykoz'dan yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Elysium Es Beykoz'un ödeme planı kapsamında; projeden daire satın almak isteyenlere 60 aya kadar vade farksız taksit imkanı da sunuluyor. Tamamlandığında yüzde 30 oranında prim imkanı yapacağı öngörülen projede fiyatlar 900 bin TL ile 2 milyon 734 bin TL arasında değişiyor.

Tüm dairelerde balkon ve terasların aldığı Elysium Es Beykoz projesi Medipol Kavacık Hastanesi'ne 3 kilometre, Anadolu Hisarı'na 3,5 kilometre, TED Koleji'ne 3,5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 5 kilometre, Levent ve Kanyon AVM'ye 10 kilometre, Zorlu Center'a 13 kilometre, Maslak'a 14,5 kilometre, Etiler'e 8,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 35 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 30 kilometre mesafede yer alıyor.

Elysium Es Beykoz Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Sauna Çocuk oyun alanları

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Elysium Es Beykoz haberleri