Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Erguvan Premium Residence

İstanbul Anadolu / Pendik

Erguvan Premium Residence Resimleri

Erguvan Premium Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Erguvan Premium Residence Plan ve krokileri

Erguvan Premium Residence Hakkında

Erguvan İnşaat'ın Kurtköy'de hayata geçirdiği 5'inci projesi olarak yükselen Erguvan Premium Residence projesinde toplam toplam 284 daireye yer veriliyor. Alanları 55 metrekare ile 158 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerin bulunduğu projede 10 tane de ticari birim yer alıyor.

İstanbul'un en hızlı prim yapan bölgelerinden Kurtköy'de 10 bin 350 metrekare arazi üzerinde hayata geçirilen Erguvan Premium Residence projesinde satışlar Şubat ayında başladı. Ön satış döneminde yüzde 30'unun satışları tamamlanan proje, yatırımcının isteği doğrultusunda şekillendi. Projeyi tasarlamadan önce www.buradaneolsun.com adresinden gerçekleştirdiği anketle, konut sayısından projenin ismine, mimari özelliklerinden konut sayısına kadar projeyle ilgili her şeyi yatırımcıya soran Erguvan İnşaat; Erguvan Premium Residence projesini ankete katılan 12 bin kişinin isteğiyle hayata geçirmiş oldu.

Kurtköy'de ilk LEED Gold sertifikalı projesi olacak olan Erguvan Premium Residence, Türkiye’nin inovatif geleceğinin üretildiği Teknopark İstanbul'a komşu konumda yükseliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na yürüme mesafesinde konumlandırılan proje, aynı zamanda 5 kilometre yarıçap mesafesinde olan 5 üniversiteye de yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Daire fiyatlarının 295 bin TL ile 920 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Erguvan Premium Residence'ta metrekare birim fiyatları 5 bin TL'den başlıyor. Teslimlerine Şubat 2018'de başlanması planlanan projeden konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 20 peşinatı teslime erteleyerek ya da yüzde 40 peşinatı 2 yılda taksitle ödeyerek kalanı banka kredisiyle ödeme imkanı sunuluyor. Ayda bin 910 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen proje tamamlandığında konutların minimum bin 500 TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Erguvan Premium Residence Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Basketbol Tenis Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Erguvan Premium Residence haberleri