Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Eston Şehir Mahallem

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Eston Şehir Mahallem Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Eston Şehir Mahallem Hakkında

Polatyol Yapı'nın Bahçeşehir'de 68 bin metrekare arazi üzerinde hayata geçirdiği Eston Şehir Mallem projesinde alanları 80 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daire ve villalara yer veriliyor. Toplam 315 konutun bulunduğu Eston Şehir Mahallem projesinin Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

İstanbul'un değeri hızla artan lokasyonlarından Bahçeşehir'de yükselen Eston Şehir Mahallem projesi az katlı mimarisi ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. 1,6 milyon metrekarelik arazisiyle Avrupa'nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projesi olacak olan Eston Şehir Mahallem'de son 25 konutun satışları devam ediyor. Özlenen mahalle yaşamını yeniden canlandıracak bir tarzda tasarlanan Eston Şehir Mahallem'de arazinin 47,5 dönümlük kısmı açık ve yeşil alanlara ayrılıyor.

Teslimlerine sayılı günler kalan Eston Şehir Mahallem'de konutların metrekare birim fiyatları 5 bin TL ile 6 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen projeden vadeli ödemeyle daire sahibi olmak isteyenlere sıfır faizle 60 ay, yüzde 0,45 faiz oranıyla ise 120 ay vade imkanı sağlanıyor. Tüm villaların sahiplerini bulduğu Eston Şehir Mahallem projesinde bayrama özel yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor.

Bahçeşehir'in içinden geçecek hızlı tren ve metro hattına birkaç dakika mesafede konumlandırılan projenin tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin ediliyor. Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı bağlantı yollarına yakınlığıyla da dikkat çeken Eston Şehir Mahallem'den; Taksim, Beşiktaş, Kadıköy gibi İstanbul'un merkezi noktalarına kolayca ulaşmak da mümkün.

Eston Şehir Mahallem Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Görüntülü İnterkom Güvenlik Kamerası

Sosyal

Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Eston Şehir Mahallem haberleri