Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Excellence Koşuyolu

İstanbul Anadolu / Kadıköy

Excellence Koşuyolu Resimleri

Excellence Koşuyolu Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Excellence Koşuyolu Plan ve krokileri

Excellence Koşuyolu Hakkında

Sur Yapı tarafından Kadıköy Koşuyolu'nda inşa edilen Excellence Koşuyolu projesinde toplam 184 konut ve 27 dükkana yer veriliyor. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan proje, 25 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen 4 yatay blok ve bir apartman bloğundan oluşuyor. Konut büyüklüklerinin 57 metrekare ile 381 metrekare arasında değiştiği projede 1+1 ve 2+1 tipinde home ofisler ile 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks tipinde konutlar yer alıyor.

İstanbul'un en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Koşuyolu'nda hayata geçirilen Excellence Koşuyolu projesinin satışlarına Şubat ayında başlandı. "Mükemmelliğe açılan kapı" sloganıyla lanse edilen proje, 4 yatay blok ve bir kule bloğu olarak planlandı. Projede yer alan 1+1 ve 2+1 home ofisler yatay bloklarda, ailelere yönelik tasarlanan 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks daireler ise kule bloğunda konumlandırılıyor.

Sur Yapı'nın "Olur olur bal gibi olur" kampanyası kapsamında satışa sunulan projeden sıfır peşinat ve sıfır faizle konut sahibi olmak mümkün. Ayrıca lansman dönemine özel ilk 50 daire için başlatılan bir diğer kampanya kapsamında avantajlı fiyatlar sunuluyor. Daire fiyatlarının 900 bin TL'den başladığı SurYapı Excellence Koşuyolu projesinde metrekare birim fiyatları 15 bin TL seviyesinde seyrediyor.

Teslim tarihi Şubat 2020 olarak belirlenen Excellence Koşuyolu projesi Avrasya Tüneli'nin yanı başında, Acıbadem metro istasyonuna 300 metre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Bağdat Caddesi'ne ise oldukça yakın bir konumda inşa ediliyor. Tarihi Yarımada ve Adalar manzarasına hakim olan projede, yatırımcılarına yüksek oranda prim vadediyor.

Excellence Koşuyolu Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Adalar Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Excellence Koşuyolu haberleri