Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Göl Plus

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Göl Plus Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Göl Plus Hakkında

İnvest İnşaat, 24 Gayrimenkul ve Urke İnşaat'ın Küçükçekmece'de geliştirdiği Göl Plus projesinde toplam 194 konut ve cadde mağazalarına yer veriliyor. Büyüklükleri 76 metrekare ile 135 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutların bulunduğu Göl Plus'ın Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Küçükçekmece'de geliştirilen Göl Plus projesi 5 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 14 katlı üç bloktan meydana geliyor. Tüm dairelerin göl ve deniz manzarasına sahip olduğu Göl Plus'ta satış ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 2+1 dairelerin 357 bin TL ile 681 bin 500 TL arasında, 3+1 dairelerin ise 635 bin 500 TL ile 857 bin 500 TL arasında değişiklik gösterdiği Göl Plus'tan daire sahibi olmak isteyenler yüze 10 oranında indirim imkanından yararlanabiliyor. Göl Plus'ın ödeme planına göre; projeden yüzde 50 peşinat ve vade farksız 24 ay taksitle ya da yüzde 30 peşinat ve 30 ay taksitle daire satın alınabiliyor.

Küçükçekmece Gölü'nün yanı başında inşa edilen Göl Plus'ın sosyal donatı alanları arasında Türk hamamı, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, market, kafe, restoran, açık ve kapalı otopark bulunuyor. Yatırımcılarına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin edilen Göl Plus; TEM, E-5 ve 3. Çevreyolu bağlantıları, toplu taşıma noktaları, havaalanı, eğitim ve sağlık hizmetleri, alışveriş ve etkinlik merkezlerine oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

Göl Plus Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Göl Plus haberleri