Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

İnistanbul Konsept

İstanbul Avrupa / Zeytinburnu

İnistanbul Konsept Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

İnistanbul Konsept Hakkında

İş GYO ve Nef ortaklığında Zeytinburnu'nda geliştirilen İnistanbul Konsept projesinde alanları 49 metrekare ile 225 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 550 konut yer alıyor. İnistanbul Konsept'in Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Tamamlandığında 3 binden fazla bağımsız birimin yer alacağı İnistanbul projesi 80 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştiriliyor. Gala, Lokal, Hayat ve Konsept etaplarından meydana gelen İnistanbul'un 4'üncü ve son etabı İnistanbul Konsept'te 1+1 daireler 515 bin TL'den, 2+1 daireler 731 bin TL'den, 3+1 daireler 1 milyon 68 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 530 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen İnistanbul Konsept'in ödeme planına göre; kalan yüzde 70'lik banka kredisiyle tamamlanabiliyor. Taksit ödemeleri ise Ocak 2019'da başlıyor. Yüzde 1 peşinatla da daire satın alınabilen İnistanbul Konsept'te; yüzde 80'lik kısım için banka kredisi kullanılıyor. Bu ödeme planı kapsamında; yüzde 19'luk kısım teslimde ödenebiliyor. Yatırımcılara vade farksız 48 ay taksit imkanının da sunulduğu İnistanbul Konsept'ten ev alanlara 1+1 daireler için 15 bin TL'lik, 2+1 daireler için 30 bin TL'lik, 3+1 daireler için 50 bin TL'lik, 4+1 daireler için ise 80 bin TL'lik Mudo hediye çeki veriliyor.

Davutpaşa metro durağına birkaç dakikalık mesafede konumlandırılan İnistanbul projesi E-5 ve Cevizlibağ metrobüs durağına 1 kilometre, TEM'e 7 kilometre, Atatürk Havalimanı'na ise 10 kilometre uzaklıkta inşa ediliyor.

İnistanbul Konsept Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

İnistanbul Konsept haberleri