Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Jardin Eden Çeşme

İzmir / Çeşme

Jardin Eden Çeşme Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Jardin Eden Çeşme Hakkında

Pana Yapı tarafından Çeşme'de konumlandırılan Jardin Eden Çeşme projesi 124 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen 118 villa ve 60 rezidanstan oluşuyor. İlk etap teslimlerine 19 Mayıs'ta başlanması planlanan projede dairelerin büyüklükleri 170 metrekare ile 325 metrekare arasında değişiyor. 3 adet ticari birime de yer verilen Jardin Eden Çeşme'de villalar 3+1, 4+1 ve 6+2 tiplerinde, rezidanslar ise 1+1 ve 2+1 tiplerinde tasarlandı.

Lansman öncesi dönemde konut yatırımcısından büyük ilgi gören Jardin Eden Çeşme projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Çeşme'nin en büyük projesi olarak yükselen Jardin Eden Çeşme'de villa ve rezidansların yanı sıra bir otele de yer veriliyor. Her bir villanın 1 dönümlük arazi üzerinde inşa edildiği projede yer alan 60 rezidans ise 6 adet konakta konumlandırılıyor.

Alaçatı merkeze 6 kilometre, Ilıca Plajı'na ise 2 kilometre uzaklıkta yer alan proje, 150 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. Kendisine ait koyu bulunan Jardin Eden Çeşme'de ev sahipleri özel servislerle plaja ulaşım sağlayabiliyor. Konut fiyatlarının 1 milyon 822 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Jardin Eden'den konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Sing of the Awards 2016'da 'En İyi Müstakil Konut' ödülüne layık görülen Jardin Eden Çeşme'nin ikinci etabı içinön talep toplama çalışmaları devam ediyor. Özellikle iş adamları, üst düzey yöneticiler, sporcu ve sanatçılar tarafından yoğun ilgi gören Jardin Eden projesi; Güney Fransa ve Ege mimarisinden esinlenerek ve harmanlayarak hayata geçiriliyor.

Jardin Eden Çeşme Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Jardin Eden Çeşme haberleri