Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Koordinat Çayyolu

Ankara / Çankaya

Koordinat Çayyolu Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Koordinat Çayyolu Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesiyle YP İnşaat tarafından Ankara Çayyolu'nda hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesinde büyüklükleri 58 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde tasarlanmış toplam 427 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra 10 adet ticari birime de yer verilen Koordinat Çayyolu'nun Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Ankara'nın en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Çayyolu'nda 30 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Koordinat Çayyolu projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Satış çıktığı ilk 4 aylık dönemde yüzde 32'sinin satışları tamamlanan Koordinat Çayyolu, 16 katlı 3 blok ve 8 katlı yatay bloklardan meydana geliyor.

Hem yatırım hem de oturum için elverişli bir proje olarak geliştirilen Koordinat Çayyolu'ndan konut sahibi olmak isteyenlere vade farksız 60 ay taksit imkanı sunuluyor. Koordinat Çayyolu'nda 1+1 daireler 547 bin TL'den, 2+1 daireler 586 bin TL'den, 3+1 daireler 846 bin TL'den, 4+1 daireler 990 bin TL'den, 5+1 daireler ise 1 milyon 560 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, kapalı basketbol sahası, fitness merkezi, yoga, pilates ve spinning odaları, sauna ve kafeye yer verilen Koordinat Çayyolu projesi toplu taşımaya olan yakınlığı ve ulaşım alternatiflerinin çokluğu ile dikkat çekiyor.

Koordinat Çayyolu Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Basketbol Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Koordinat Çayyolu haberleri