Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Kordon İstanbul

İstanbul Avrupa / Kağıthane

Kordon İstanbul Resimleri

Kordon İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Kordon İstanbul İç Resimleri


Kordon İstanbul Plan ve krokileri

Kordon İstanbul Hakkında

Ege Yapı'nın Kağıthane'de inşa ettiği yeni projesi Kordon İstanbul'da alanları 41 metrekare ile 226 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde toplam 559 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra 55 ticari birimin de yer aldığı proje, 27 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının başlamasıyla birlikte İstanbul'un en hızlı değerlenen ilçelerinden biri haline gelen Kağıthane'de inşa edilen Kordon İstanbul projesinde lansman öncesi satışlara başlandı. Ön talep döneminde yaklaşık 4 bin kişiden ön talep alan Kordon İstanbul projesinde ön satış dönemine özel fırsatlar sunuluyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken proje; Maslak, Levent, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy gibi İstanbul’un önemli merkezlerine yakınlığı ile metro ve havaray duraklarına olan mesafesiyle dikkat çekiyor. Projeden lansman öncesi dönemde konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 18 oranında indirim fırsatı sunulan Kordon İstanbul'da daire fiyatları 295 bin TL ile 1 milyon 840 bin TL arasında değişiyor. Hem son kullanıcı hem de yatırımcının yüzünü güldürecek olan projede fiyatların kısa süre içerisinde artacağı öngörülüyor.

Yeni projeleri hakkında bilgi veren Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı,"Yeni projemiz için uzun zamandır titizlikle çalışıyoruz.Bu projede de önceki projelerimizde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Projede geniş sosyal imkânlar ve stüdyodan 4+1’e kadar farklı daire tipi seçenekleri sunuyoruz. Konumu ve sunduğu imkanlar ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak projemizde ön talep dönemi avantajlarından yararlanmak isteyenleri satış ofislerimize bekliyoruz. Bu özel projemizin detaylarını Nisan ayı sonunda kamuoyu ile paylaşacağız" dedi.

Kordon İstanbul Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Sosyal

Restoran Cafe

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Kordon İstanbul haberleri