Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Locamahal Veliefendi

İstanbul Avrupa / Zeytinburnu

Locamahal Veliefendi Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Locamahal Veliefendi Hakkında

KİPTAŞ ve Zeytinburnu Belediyesi işbirliğiyle Zeytinburnu'nda geliştirilen Locamahal Veliefendi projesinde büyüklükleri 119 metrekare ile 208 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 1.262 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra 75 ticari birimin de yer alacağı Locamahal Veliefendi'de teslimlere Aralık 2020'de başlaması planlanıyor.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla birlikte İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından biri haline gelen Zeytinburnu'nda 36 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Locamahal Veliefendi projesinde satışlara başlandı. Ön talep döneminde yaklaşık 7 bin talep alan Locamahal Veliefendi, 10 Ekim Salı günü düzenlenen lansmanla görücüye çıktı.

Metro, metrobüs, deniz otobüsü, Marmaray, tramvay ve Avrasya Tüneli gibi ulaşım akslarına yakınlığının yanı sıra bölgedeki eğitim, sağlık ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çeken Locamahal Veliefendi'de dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin 750 TL'den başlıyor. 450 milyon TL'lik yatırım değeriyle inşa edilen projenin ödeme planına göre; yüzde 20 peşinat ödeyerek projeden konut sahibi olmak isteyenlere, kalan bedeli 12, 18 ya da 24 ay taksitle ödeme imkanı sunuluyor. Yüzde 40 peşinatla ise 36 ay taksit imkanından yararlanılabiliyor.

Tamamlandığında 3 bin kişiye ev sahipliği yapması beklenen Locamahal Veliefendi projesi 3 etaptan meydana geliyor. 233 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede arazinin 21 bin metrekarelik kısmı yeşil alanlara ayrılıyor. 20 bloktan meydana gelen Locamahal Veliefendi'nin sosyal donatı alanları arasında çocuklara özel oyun alanları, spor sahaları, fitness merkezi, sauna, Türk hamamı, kapalı otopark, yürüyüş, koşu ve bisiklet parkurları yer alıyor.

Locamahal Veliefendi Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Locamahal Veliefendi haberleri