Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Lokum Manzara

İstanbul Anadolu / Tuzla

Lokum Manzara Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Lokum Manzara Hakkında

Lokum Manzara projesi, Tuzla’da 2 blok üzerinde yükseliyor. Tamamı 3+1’den oluşan projede daire büyüklükleri ise 154 metrekare olarak tasarlandı. Teslimlerin Eylül 2018’de yapılması planlanan projede fiyatlar kısa bir süreliğine 480 bin TL olarak belirlendi.

Lokum Manzara, DKY İnşaat tarafından Tuzla’da hayata geçiriliyor. 22 parsel üzerinde inşa edilen Lokum Manzara, 2 blokta 3+1 dairelerden meydana geliyor. Daire büyüklükleri 154 metrekare olarak belirlenen Lokum Manzara, “Geniş Geniş Oturun” sloganı göz önüne alınarak tasarlandı.

LOKUM MANZARA DAİRE FİYATLARI

Lokum Manzara’da yer alan daireler şirket bünyesinde başlatılan kampanya kapsamında kısa bir süreliğine 480 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Kampanyanın sona ermesinin ardından konutlar 600 bin TL ile 720 bin TL olan liste fiyatı üzerinden satılmaya devam edilecek.

Lokum Manzara projesinde hiç peşinat ödemeden konut sahibi olmak mümkün. Haziran 2018 ve Temmuz 2019’da yüzde 10’ar ara ödemenin ardından kalan konut bedeli kalan konut bedeli, yüzde 0.99 faizle 120 aya kadar taksitlendiriliyor. 36 ay 0 faiz imkanı ile 60 aylık vade de Lokum Manzara’da sunulan seçenekler arasında yer alıyor.

Doğa ile iç içe tasarlanan ve koru manzarası ile ön plana çıkan projede konut teslimlerinin Aralık 2019’da yapılması öngörülüyor.

SOSYAL OLANAKLAR AÇISINDAN ZENGİN PROJE

Lokum Manzara, inşa edildiği bölgede koruyu gören manzarası ile dikkat çekiyor. Geniş yeşil alanlara sahip Lokum Manzara’da; yüzme havuzu, sauna, yürüyüş ve oturma alanları gibi seçenekler sunuluyor. Bunun yanı sıra basketbol, tenis ve voleybol için de sahalar mevcut.

ULAŞILABİLİR LOKASYON

Lokum Manzara İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6 dakika uzaklıkta yer alıyor. Sahile 8 dakika uzaklıkta konumlanan Lokum Manzara, AVM'lere 6 dakika, üniversitelere ise sadece 12 dakika uzaklıkta.

Lokum Manzara Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Spor

Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Tenis Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör Hidrofor Su deposu Isı pay ölçer Merkezi ısıtma

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Lokum Manzara haberleri