Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Mahall Bomonti İzmir

İzmir / Konak

Mahall Bomonti İzmir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mahall Bomonti İzmir Hakkında

Türkerler Holding tarafından İzmir'de inşa edilen Mahall Bomonti İzmir projesinde 466 konut, 590 ofis ve 90 ticari birime yer veriliyor. Stüdyodan 3+1'e kadar değişen tiplerde tasarlanmış dairelerin yer aldığı Mahall Bomonti İzmir'de teslimlere Haziran 2019'da başlanması planlanıyor.

Satışlarına Haziran 2016'da başlanan Mahall Bomonti İzmir projesinde inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İzmir'in en gözde yaşam alanlarından Alsancak, Konak ve Karşıyaka'nın buluşma noktasında geliştirilen Mahall Bomonti İzmir projesi 44 bin 966 metrekarelik arazi üzerinde yükselen 12 bloktan meydana geliyor. 80 milyon dolar arsa ve 250 milyon dolar inşaat masrafı olmak üzere 330 milyon dolarlık yatırımla inşa edilen Mahall Bomonti İzmir'den konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 25 peşinatla vade farksız 48 ay taksit imkanı sunuluyor. Ortalama metrekare birim fiyatlarının 2 bin dolar olduğu projede; daire fiyatları 329 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiklik göstetiyor.

Konak, Karşıyaka, Alsancak ve Kordon’a birkaç dakikalık mesafede yer alan Mahall Bomonti İzmir projesi metro durağına 400 metre, Urla'ya 20 dakika, Çeşme'ye 35 dakika, Manisa'ya 25 dakika, Aydın'a 40 dakika uzaklıkta bulunuyor. İçerisindeki 9 tarihi binanın kültür, sanat ve alışveriş alanı olarak ayrıldığı Mahall Bomonti İZmir'de tüm stüdyo daireler mobilyalı olarak teslim edilecek. Yatırımcılarına otel konforunda bir yaşam vadeden projenin sosyal donatı alanları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, SPA, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, araç şarj üniteleri ve bisiklet park alanları bulunuyor.

Mahall Bomonti İzmir Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Mahall Bomonti İzmir haberleri