Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Makyol Santral

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Makyol Santral Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Makyol Santral Hakkında

Makyol İnşaat'ın Esenyurt'ta inşa ettiği yeni projesi Makyol Santral'da 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 427 konut ile ticari birimler bulunuyor. 20 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Makyol Santral projesinde teslimlerin Eylül 2019'da başlayacağı öngörülüyor.

Markalı konut projelerinin İstanbul'daki ilk adreslerinden olan Esenyurt, yeni bir projeye daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Makyol İnşaat'ın Esenyurt'ta konumlandırdığı yeni projesi Makyol Santral'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Daire fiyatlarının 319 bin TL'den başladığı Makyol Santral'dan taksitle konut sahibi olmak isteyenlere sıfır faizle 48 ay imkanı sunuluyor. Metrekare birim fiyatlarının 4 bin 850 TL'den başladığı projeden peşin ödemeyle alım yapanlar ise yüzde 10 oranında indirim fırsatından yararlanabiliyor.

Tamamlandığında yatırımcısına büyük oranda prim sağlayacağı öngörülen Makyol Santral, 200 milyon TL yatırımla yükseliyor. 5 bloktan meydana gelen proje; Akbatı AVM'nin yanı başında yer alamasının yanı sıra 2019'da hizmete açılması planlanan Mahmutbey-Esenyurt metro hattına olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

"İstanbul'un yaşam enerjisi en yüksek projesi" sloganıyla tanıtılan Makyol Santral projesi Yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadeden projede arazinin 7 bin 500 metrekaresi yeşil alanlara ayrılıyor.

Makyol Santral Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Çocuk oyun alanları

Spor

Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Makyol Santral haberleri