Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Makyol Yaşam Beylikdüzü

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Makyol Yaşam Beylikdüzü Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Makyol Yaşam Beylikdüzü Hakkında

Makyol İnşaat'ın Beylikdüzü'nde konumlandırdığı Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde büyüklükleri 72 metrekare ile 167 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 465 konut bulunuyor. Makyol Yaşam Beylikdüzü'nde hemen teslim satışlar devam ediyor.

İstanbul'un hızla değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Beylikdüzü'nde 23 bin metrekare arazi üzerinde konumlandırılan Makyol Yaşam Beylikdüzü projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Yatırımcılarına yüzde 40 oranında prim avantajı sunan Makyol Yaşam Beylikdüzü'nden konut sahibi olmak isteyenlere, 'eski evini getir, yeni evine hemen taşın' kampanyası sunuluyor. Kampanya kapsamında; İstanbul'un herhangi bir ilçesinde konut sahibi olanlar, Makyol’un yönlendireceği ekspertizlerin çalışmasıyla evinin değerini öğreniyor. Yatırımcıların eski evleri yeni evlerine peşinat olarak sayılıyor. Kalan bedel ise vade farksız 36 ay taksitle ödenebiliyor.

Daire fiyatlarının 317 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi E-5, metrobüs ve kısa bir süre sonra hizmete girecek Beylikdüzü metro durağına oldukça yakın bir lokasyonda konumlandırılıyor. Sağlık, eğitim ve eğlence merkezlerine de yürüme mesafesinde inşa edilen Makyol Yaşam Beylikdüzü'nün sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, kafe, spa, sauna, fitness merkezi, yürüyüş yolları, yoga ve pilates salonları yer alıyor.

Makyol Yaşam Beylikdüzü Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Basketbol Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Makyol Yaşam Beylikdüzü haberleri