Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Meydan Ardıçlı

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Meydan Ardıçlı Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Meydan Ardıçlı Hakkında

Özyurtlar Bahaş Ortak Girişimi tarafından Esenyurt'ta geliştirilen Meydan Ardıçlı projesinde toplam 1.683 konut ve 121 ticari birime yer veriliyor. Alanları 41 metrekare ile 228 metrekare arasında stüdyo, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 tipinde konutlara yer verilen Meydan Ardıçlı projesinin teslimlerine 2019 yılının son çeyreğinde başlanması planlanıyor.

Son 5 yıllık dönemde yerli ve yabancı yatırımcının göz bebeği haline gelen Esenyurt'ta 67 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Meydan Ardıçlı projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. 15 Eylül Cuma günü düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıkan Meydan Ardıçlı projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülüyor.

545 milyon TL yatırım değeriyle yükselen Meydan Ardıçlı projesinden konut sahibi olmak isteyenlere, lansmana özel çeşitli ödeme kolaylıkları sunuluyor. Esenyurt'tun en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Doğan Araslı Bulvarı üzerinde geliştirilen Meydan Ardıçlı'da peşin alımlara özel yüzde 10 indirim imkanı ya da vade farksız60 ay vade imkanından yararlanılabiliyor. Metrekare birim fiyatlarının 3 bin TL ile 4 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Meydan Ardıçlı projesinde kişiye özel ödeme koşulları da sunuluyor.

Çevresindeki üniversitelere yakınlığıyla da dikkat çeken Meydan Ardıçlı projesi Akbatı AVYM'ye 1.2 kilometre, TEM Otoyolu'na 850 metre, Esenyurt İlköğretim Okulu'na 320 metre mesafede yer alıyor.

Meydan Ardıçlı Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Çocuk oyun alanları

Spor

Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Meydan Ardıçlı haberleri