Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nef Bahçelievler

İstanbul Avrupa / Bahçelievler

Nef Bahçelievler Resimleri

Nef Bahçelievler Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nef Bahçelievler Hakkında

Nef tarafından geçtiğimiz yılın son günlerinde satışa çıkarılan Nef Bahçelievler projesi, 44 bin 326 metrekarelik arazi üzerinde yükselen 10 bloktan oluşuyor. Toplam bin 23 konuta yer verilen projede alanları 61 metrekare ile 270 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 1,5+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1 ve 5+1 tiplerinde konutlar bulunuyor. Nef Bahçelievler'in teslimlerine Nisan 2019'da başlanması planlanıyor.

Ürettiği projelerle yatırımcısına kısa sürede yüksek prim sağlayan Nef'in İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Bahçelievler'de konumlandırdığı Nef Bahçelievler projesinin satışlarına 4 ay önce başlandı. Satışa çıktığı günden bu yana yerli ve yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören Nef Bahçelievler'de konutların yanı sıra 14 adet ticari birime de yer verildi.

Lansman dönemine özel avantajlı ödeme koşullarının sunulduğu Nef Bahçelievler projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 8 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Arazisinin 24 bin 592 metrekaresi zemin peyzaj alanlarına ayrılan projede kat bahçeleri ve yeşil alanların toplam büyüklüğü 9 bin 242 metrekareyi, havuzların büyüklüğü ise 5 bin 438 metrekareyi buluyor.

Yatırımcısına karlı bir yatırım fırsatının yanı sıra konforlu bir yaşam da vadeden projede Nef tarafından geliştirilen "Foldhome" konsepti bulunuyor. Foldhome konsepti kapsamında, proje sakinlerine kullanmadıkça ücret ödemeyecekleri 5 bin metrekarelik bir alan sunuluyor. Bu alanın içerisinde sinema odası, misafir evi, parti ve karaoke odası, müzik odası, PlayStation, hamam ve sauna, eğlence odası, davet odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi pek çok donatıya yer veriliyor.

E-5'e 1.2 kilometre, TEM'e 6.3 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 5.9 kilometre, metrobüse 1.2 kilometre, tramvaya ise 100 metre mesafede inşa edilen projenin basın lansmanında proje hakkında bilgi veren Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, "Çocukların yemyeşil bahçelerde özgürce çocukluklarını yaşayabileceği, her gün eve dönerken aynı heyecanı yaşayacağınız, sevdiklerinizle çok mutlu olacağınız bir ev hayal ettik ve Nef Bahçelievler projesi böyle ortaya çıktı" dedi.

Nef Bahçelievler Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Sinema Salonu Müzik odası Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Tenis Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Nef Bahçelievler haberleri