Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Bomonti

İstanbul Avrupa / Şişli

Nidapark Bomonti Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nidapark Bomonti Hakkında

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Şişli'de yükselen Nidapark Bomonti projesinde toplam 599 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 60 ofis ve 18 ticari birimin de yer aldığı Nidapark Bomonti'de büyüklükleri 82 metrekare ile 241 metrekare arasında değişen 1+1’den 4,5+1’e kadar daire tipleri bulunuyor. Projenin teslimlerine Ekim 2020'de başlanması planlanıyor.

"Nidapark" markasıyla ürettiği konut projelerine bir yenisini daha ekleyen Tahincioğlu Gayrimenkul, Şişli'nin en değerli bölgelerinden Bomonti'de hayata geçireceği Nidapark Bomonti projesi için çalışmalara başladı. 5 Ekim Perşembe günü düzenlenen lansmanla görücüye çıkan Nidapark Bomonti'nin satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı.

Lansmana özel uygun ödeme koşullarıyla yatırımcının beğenisine sunulan Nidapark Bomonti'den yüzde 5 peşinat, 6 ay sonra yüzde 5 ve 12 ay sonra yüzde 10 olmak üzere yüzde 15'lik ara ödeme, kalanı ise 60 ay vade farksız taksit imkanından yararlanarak konut sahibi olunabiliyor. Vakıfbank, Halkbank ve Akbank'tan avantajlı faiz oranlarıyla kredi kullanarak da ev satın alınabilen projede; 120 aya kadar vadelendirmelerde 0,45 oranında faiz uygulanıyor. Peşin alımlarda ise yüzde 15 indirimden yararlanılabiliyor.

Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan’dan oluşan Nidapark Bomonti projesinde fiyatlar 714 bin TL ile 4 milyon 244 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak aksına yakınlığıyla dikkat çeken Nidapark Bomonti projesi tamamlandığında yüzde 100'ün üzerinde prim yapacağı öngörülüyor.

Nidapark Bomonti Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Nidapark Bomonti haberleri