Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Kayaşehir

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Nidapark Kayaşehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nidapark Kayaşehir Hakkında

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün Emlak Konut GYO güvencesinde Başakşehir'de hayata geçirdiği Nidapark Kayaşehir projesinde toplam 843 konut yer alıyor. Büyüklükleri 104 metrekare ile 224 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde tasarlanmış dairelerin yer aldığı Nidapark Kayaşehir'de cadde mağazaları, AVM ve ofis bloğuna da yer veriliyor. Nidapark Kayaşehir'in Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Başakşehir'de 77 bin 327 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Nidapark Kayaşehir projesi üçü konut, biri ticari olmak üzere dört etap halinde inşa ediliyor. Zümrüt, Yakut ve Elmas etaplarının yer aldığı Nidapark Kayaşehir'in Zümrüt etabında 3 blokta 319 konut, Yakut etabında 7 blokta 470 konut, Elmas etabında ise 3 blokta 54 konut bulunuyor.

Satışa çıktığı ilk 6 haftalık sürede 216 dairenin sahiplerini bulduğu Nidapark Kayaşehir projesinde 2+1 daireler 545 bin TL ile 741 bin TL arasında, 3+1 daireler 676 bin TL ile 1 milyon 20 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 880 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

LEED kriterlerine uygun olarak projelendirilen Nidapark Kayaşehir'in sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzları, fitness center, saunalar, hamamlar, buhar ve masaj odaları, çocuk oyun alanları, voleybol ve basketbol sahaları, tenis kortu, restoran ve kafeler, kaalı otopark, mescit, misafir ağırlama salonu, seyir terası ve yürüyüş parkurları bulunuyor.

Nidapark Kayaşehir Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Tenis Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Nidapark Kayaşehir haberleri